תערובות קפה שחור טחון-coffeet-pro.myshopify.com

קפה שחור

תערובות קפה שחור טחון

 

חוויית שתיית הקפה היא אישית ולא פעם מלווה בטקס של ממש. כל אחד ואחת אוהבים את הקפה שלהם אחרת: שחור חזק, עם סוכר, עם נגיעה של חלב ועוד אינסוף אפשרויות. היום ישנו מגוון תערובות קפה שחור טחון ולשאלה איך אפשר לבחור את האחת אין תשובה אחת בלבד, אך ישנם מספר קריטריונים חשובים הנכונים לכל טעם אישי.

קריטריונים בבחירת הקפה

רגע לפני שאפשר יהיה לגעת בטעם האישי והתאמת הקפה, חשוב לדעת כי ישנם מספר קריטריונים שחשוב לשים לב אליה בעת הרכישה ושנכונים תמיד, בכל תערובת קפה:

תאריך תפוגה

יש שטוענים כי לקפה אין באמת תאריך תפוגה, אבל הדבר נכון רק לחומר הגלם ולא לקפה שעבר תהליך קלייה וקפה שנטחן. כמו כל מוצר, כך גם על אריזת הקפה ישנו תאריך תפוגה ותאריך תפוגה. יש להקפיד על רכישת קפה בתוקף ועדיף שהקלייה תהיה לא יותר מחודשיים לפני יום הרכישה. 

סוג האריזה

לאחר הטחינה יש לשים כי הקפה נכנס לתוך אריזה אטומה בוואקום. לא מומלץ לקנות קפה שנשאר באוויר הפתוח זמן רב לאחר הטחינה. כמו כן, יש לבחון את האריזה עצמה, שהיא לא פגומה ולא נפתחה בטעות. אנחנו מקפידים לשים לב לכך שהקפה במיטבו ושהאריזה שלמה. 

טחינה

הטחינה משפיעה על הקפה כאשר אין סוג טחינה אחד שנכון לכל סוגי הקפה. טחינה עדינה מתאימה לקפה שחור ובישול קפה טורקי. הטחינה הבינונית מתאימה לשימוש במכונות קפה ומקינטה. הטחינה הגסה מתאימה להכנת קפה פילטר ודומיו. יש להתאים בין הקפה הרצוי לבין סוג הטחינה.

איך לבחור תערובות קפה שחור טחון שטובות לך 

בחירת התערובת הראשונה צריכה קודם כל להתאים לסוג הקפה שהכי תרצו לשתות. אם אתם שייכים לאוהבי הקפה שחור, תרצו להתמקד בקטגוריה בלבד. לאחר מכן, תראו שעומדות לרשותכם מספר אפשרויות ולמען האמת היא הדרך הטובה ביותר לגלות מה מתאים לטעם שלכם הוא פשוט להתנסות.

שתיית הקפה מהווה אצל רבים חלק משמעותי מהיום. מתהליך ההכנה ועד הלגימה האחרונה, החוויה צריכה להיות פשוטה ומושלמת. לכן, הרשו לעצמכם להתנסות בטעמים שונים עד שתמצאו את האחד שכרגע הכי מוצא חן בעינכם. 

כמובן, אם אתם עדיין מתלבטים, הצוות שלנו תמיד שמח לעזור. אנחנו מומחים בקפה ובאנשים ומבינים כי לכל אחד ואחת יש טעם מיוחד. פנו אלינו ונשמח לייעץ ולהתאים לכם את תערובת הקפה המתאימה לאופי ולטעם שלכם. 

 

נכתב על ידי Dor Ariel

עוד מאמרים

על ארבעה סוגי קפה דיבר הבריסטה:

סוגי פולי קפה   בחינת שקיות הקפה תציג לא פעם את המילים "קפה ערביקה". ישנם מספר סוגי פולי קפה אך 70-60% מהקפה שמיוצר בעולם הוא מסוג ערביקה אך זה ל...

מקציפי חלב

מקציפי חלב מקציפי חלב מקפיצים את חוויית הקפה. הם מתאימים לשימוש בכל הכנה, כולל קפה נס "רגיל" ולא פעם מגיעים כהשלמה למכונת הקפה אם זו מגיעה ללא מק...